Hírek
Figula borok a Hungaroringen2026-08-03
Formula-1 Magyar Nagydíjon jártunk
A Figula borok a Hungaroringen mutatkoztak be a 2026-os Magyar Nagydíjon
A Figula Pincészet borai bemutatkoztak a 2026-os Magyar Nagydíj hétvégéjén a Hungaroringen. A látogatók a paddock két kiemelt helyszínén, a Haas Hospitality Area-ban, valamint a FIA rendezvényhelyszínén is megkóstolhatták a balatoni borokat.
A bemutatkozás különösen fontos mérföldkő volt a pincészet számára, hiszen a nemzetközi vendégkör a Hungaroringen magyar borokkal ismerkedhetett meg, betekintést nyerve a hazai borvidékek és a helyi szőlőfajták világába.
A kóstolók során a vendégek a magyar borkultúra egyik legismertebb hagyományával, a fröccsel is megismerkedhettek. A vállalkozó kedvű látogatók ki is próbálták ezt a jellegzetes magyar italt, amely nagy érdeklődést váltott ki a külföldi közönség körében.



